RECALL s.r.o.

Úvod / O Tech21

O Tech21

Ochrana. Made Intelligent

Všechny produkty Tech21 nabízejí pokročilou ochranu proti nárazu a podléhají důkladným zkouškám. Technologie je navržena tak, aby chránila vaše produkty za pomoci nejmodernějších postupů, důmyslného designu. Tech21 tak nabízí maximální uživatelskou přívětivost.

Ochrana proti nárazu a pádu

Naše neustálé hledání cesty jak dělat věci lépe stálo u zrodu FlexShock™, ultra účinného materiálu, který pohlcuje a rozptyluje nárazové síly, kterou nenechá působit na vaše zařízení. FlexShock ™ také umožňuje obalůmTech21, aby byly tenčí a lehčí a přesto stále poskytovaly nejlepší možnou ochranu a mohou být dokonale barevně sladěná s jakýmkoli zařízení či ve stylu trendu.

Testováno na doraz

V tech21 všechny produkty prochází sérií rigorózních testů, abychom si byli jisti, že jsou plně v souladu s vaším zařízením. To znamená bezproblémovou kvalitu signálu (Wi-Fi či Bluetooth, pohodlný přístup ke všem ovládacím tlačítkům a portům. Důležité funkce a zařízení jako je fotoaparát, akustická zařízení a senzory pracují stejně bez obalu i s obalem.

FlexShock™

FlexShock™ je ultra efektivní materiál, který absorbuje a rozptyluje sílu působící při nárazu či pádu mobilního zařízení (ať je to smartphone či tablet). Méně efektivní materiály nezabrání působení síly příno na váš telefon, poskytují minimální ochranu a zvyšují tak pravděpodobnost poškození.

FlexShock™ je natolik odolný a flexibilní materiál, že již nebudete potřebovat žádnou další ochranu. Pouzdra Tech21díky tomu tak jsou až o 30% tenčí a 60% lehčí než ostatní. Přesto poskytují nejlepší možnou ochranu.

FlexShock™ umí pracovat s barvami. Můžete si tak být jisti, že obaly Tech21 budou ladit s vaším zařízením či dokonale padnou k vašemu outfitu.

img

© 2020 RECALL s.r.o. všechna práva vyhrazena

Kubatova 6, 370 04 České Budějovice

info@recall.cz